Přednáška Martina Záklasníka, předsedy představenstva společnosti E.ON na téma „Nové výzvy energetiky v mezinárodní perspektivě“ – 28. listopadu 2017

28.11.2017 18:30

Vedení Fakulty mezinárodních vztahů si dovoluje pozvat studenty, akademické pracovníky i absolventy na přednášku pana Ing. Martina Záklasníka, Ph.D., předsedy představenstva společnosti E.ON, na téma „Nové výzvy energetiky v mezinárodní perspektivě“. Přednáška se bude konat v úterý 28. listopadu 2017 od 18:30 hodin v prostorách Rajské budovy VŠE – učebna RB 212.

Po úvodní přednášce bude následovat diskuse na témata spojená s problematikou energetiky a ekonomiky.

Martin Záklasník pracoval jako konzultant ve společnosti Detecon International Bonn a v roce 2006 převzal v Berlíně jako vedoucí pracovník zodpovědnost za vybudování Business Developmentu u společnosti Satellic Traffic Management. Následně od roku 2008 pracoval v Praze na pozici obchodního ředitele ve společnosti T-Systems. Od roku 2014 byl vedoucím B2B marketingu a prodeje TOP zákazníkům společnosti T-Mobile v Praze.

Vystudoval ekonomii na univerzitách v Praze (FMV VŠE) a ve Vídni.

Hlavní aktivity energetické společnosti E.ON spočívají v České republice v prodeji a dodávkách elektřiny a plynu, především na jihu Čech, Moravy a Vysočině.  Společnost má v současné době necelých 1,5 milionu zákazníků a zaměstnává zhruba 2 400 lidí.