13.9.2017 - 15.9.2017 - Seznamovací kurz pro 1. ročníky 2017

Pozvánka na workshop: Preparation for European institutions open competitions

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Úřadem vlády ČR a École National d'Administration zvou zájemce na seminář: Preparation for European institutions open competitions, který se bude konat dne 7. dubna od 9:15 do 16:45 v Modré posluchárně Univerzity Karlovy (Celetná 20, Praha 1, 2. patro, místnost č. 140).

Cílem workshopu je seznámit účastníky s podobou a průběhem prvního kola vstupních testů do institucí EU (EPSO testů). Seminář bude probíhat v anglickém jazyce pod vedením pana Bruna Denise z École National d'Administration.

Program workshopu včetně jeho podrobností je k nahlédnutí zde: Programme PRAGUE 7 APRIL 2017

V případě zájmu o účast na workshopu je nutné se zaregistrovat na stránkách Euroskopu.

Obdobné semináře proběhnou dne 4. dubna v Brně a dne 5. dubna v Ostravě. Pro bližší informace o těchto workshopech prosím sledujte stránky regionálních Eurocenter: