19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

FMV se stala partnerem 5. ročníku benefičního běhu „Ramaton“. Přijďte si zaběhat!

6.6.2017 17:30

V podvečer dne 6. června proběhne v pražské Stromovce již 5. ročník benefičního běhu Ramaton, jehož výtěžek jde na aktivity neziskové organizace Ramus. Trasa má 4 nebo 8 km, startovné je pro studenty i zaměstnance FMV zdarma. Veškeré informace o Ramatonu i Ramusu se dozvíte zde.

Již nyní se zájemci mohou registrovat pod tímto odkazem, pro bezplatné startovné je nutné vyplnit do poznámky heslo "FMV VŠE". Benefičního běhu se zúčastní i děkan fakulty doc. Ing. Josef Taušer, Ph.D., a tak mají studenti i učitelé další možnost setkat se s panem děkanem v neformální atmosféře.

Ramus pořádá volnočasové aktivity pro mladé lidi s postižením i bez něj. Je to malá organizace plná dobrovolníků a mladých lidí s elánem, kteří organizují velmi neformální akce.

Přijďte pomoci zbořit zažité předsudky a poznat nové lidi.