Pozvání pro absolventy: Cyklus investičních večerů každé úterý na VŠE

logo-SKOK

Vážení absolventi,

dovolujeme si vás pozvat na cyklus investičních večerů, které se konají každé úterý v 17:00 na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro Nové budovy).

Cyklus večerů organizuje Investiční web spolu se Studentským klubem obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) fungujícím při Fakultě mezinárodních vztahů. Večery nabízejí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí aktuální témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Jsou moderovány Romanem Chlupatým a Petrem Novotným, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu.

Registrovat se na ně můžete zdarma na adrese info@investicniweb.cz.
Program na květen a červen:

13. května 2014: USA z mnoha úhlů pohledu
Hosté večera: Michal Brožka (Raiffeisenbank), bude doplněno

20. května 2014: POZOR - setkání začíná od 18hodin: Měny aneb Vše, co jste chtěli vědět o forexu, ale báli jste se zeptat
Hosté večera: Ľuboš Mokráš (Česká spořitelna), Ondřej Hartman (FXstreet.cz)

10. června 2014: Brazílie a spol.: Vyplácí se sázet na sportovní akce?

17. června 2014: Prázdninový autopilot aneb Jak nastavit portfolio na druhé pololetí
Hosté večera: Lukáš Vácha (Conseq), Aleš Prandstetter (ČSOB)