13.4.2017 - Děkanský den

Odborná přednáška ředitele agentury CzechTrade pro absolventy FMV VŠE

3.2.2015 18:00

160343_14901_czechtrade_logo_slovni_urceni_barevne_CZ_aFakulta mezinárodních vztahů si dovoluje pozvat své absolventy na odborné setkání na téma CzechTrade & faktory úspěšného fungování agentury, na kterém vystoupí generální ředitel agentury CzechTrade a zároveň absolvent FMV Ing. Radomil Doležal, MBA.

Odborné setkání absolventů Fakulty mezinárodních vztahů, respektive bývalé Fakulty obchodní, se koná každý semestr. Absolventi jsou zváni na odbornou přednášku a následnou diskuzi s předními odborníky, na které poté navazuje neformální setkání s bývalými spolužáky a vyučujícími, doprovázené občerstvením.

Přednáška se uskuteční v úterý 3. února 2015 od 18 hodin v prostorách Vysoké školy ekonomické v místnosti RB209.

Těšíme se na setkání s Vámi.