13.4.2017 - Děkanský den

Nový web pro zájemce o studium!

Fakulta mezinárodních vztahů spustila nový web pro uchazeče o studium! Přehledy studijních oborů, názory samotných studentů a absolventů i informace o přijímacím řízení – to vše na něm zájemci o studium naleznou.

Co vlastně za vznikem webu stálo? Iniciativa studentského PR týmu, kterou ochotně a jednomyslně podpořilo vedení fakulty. Studenti z PR týmu společně s Dominikem Wünschem, také studentem FMV, vytvořili od základů webové stránky, které nabídnou zájemcům o studium všechny důležité informace na jednom místě.

Při tvorbě obsahu vycházeli studenti ze svých osobních zkušeností, kdy se snažili odpovědět na všechny otázky, jež před pár lety trápily je samotné. Inspirací jim také byly nejčastější dotazy, které od středoškoláků plánujících studovat na FMV slýchají na dnech otevřených dveří či veletrzích vysokých škol. Web tak nabídne souhrn opravdu užitečných informací nejen zájemcům o studium bakalářských programů na FMV, ale i studentům hlásícím se na magisterský stupeň studia.