Nová nabídka mezinárodní zkušenosti – 22F414 (Business projekt)

businessprojectFakulta mezinárodních vztahů připravila pro svoje studenty ve spolupráci s partnerskou školou z Nizozemí (Fontys University of Applied Sciences) nový kurz, jež spočívá ve zpracování business projektu v rámci mezinárodního týmu. Zájemci o jedinečnou zkušenost a získání 6 ECTS se mohou přihlásit již na letní semestr!

Nově akreditovaný kurz 22F414 je založen na vytvoření pětičlenných studentských týmů, jež budou složeny ze studentů FMV a Fontys. Ty pod vedením mentora zpracují reálný business projekt. Jeho zadání proběhne 16./17. února 2017 v Eindhovenu a závěrečná prezentace s vyhodnocením se uskuteční ve zkouškovém období na půdě VŠE. V mezidobí budou členové týmu komunikovat mezi sebou elektronickou cestou (tedy bez potřeby dalšího cestování). FMV přispěje studentům na cestu a ubytování v Eindhovenu.

Kurz je zařazen do skupiny předmětů hV pro navazující magisterské obory Mezinárodní obchod, Evropská integrace, Cestovní ruch a Podnikání a právo.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte, prosím, garanta kurzu, Ing. Radka Čajku, Ph.D. Zápis bude proveden na začátku semestru ručně.