Nová fotosoutěž: Na FMV přichází jaro

Příroda se prJaro v Prazeobouzí, dny prodlužují a ani FMV nezahálí. Jak jste na tom vy? Hlásí se ke slovu jarní únava či vám první sluneční paprsky vlily krev do žil? Nenechávejte si své pocity pro sebe, podělte se o ně na Facebooku či Instagramu a vyhrajte oficiální mikiny nebo trička VŠE v Praze.

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorské
    ho studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii spojenou s jarem a zároveň s FMV
  • Zveřejnit ji v období od 21. 3. 2016 do 15. 5. 2016 níže uvedeným způsobem
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) či fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 2 příspěvky

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #FMVkvete a #fmvvse.

V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete vaši fotografii i s popiskem také do zprávy na Facebooku.

Ceny pro výherce:

• Oficiální MIKINY s logem školy, barvy a velikosti dle vlastního výběru
  • Oficiální TRIČKA s logem školy, barvy a velikosti dle vlastního výběru

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí dva příspěvky, a studentský PR tým FMV, jenž vybere jeden
  • Všechny 3 vítězné fotografie pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu

Nechte na sebe dýchnout jarní atmosféru a rozšiřte ji dál!

Celé znění pravidel soutěže zde.