Nabídka míst na letní škole JUFE (Čína)

Fakulta mezinárodních vztahů nabízí studentům 3 zvýhodněná místa na letní škole JUFE (Jiangxi University of Finance and Economics), v Nanchangu (Čína). V případě Vašeho zájmu pošlete strukturované CV a motivační dopis (v češtině - popište v něm i Vaše případné dosavadní pobyty v Číně). Při výběru bude brán v potaz i studijní průměr. Přihlášku pošlete ředitelce Centra asijských studií, doc. Stuchlíkové (stuchliz@vse.cz), a to nejpozději 10. 3. 2017.

Požadavky a další informace:

• je vyžadována znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 (netřeba dokládat certifikátem),
  • po absolvování letní školy studenti obdrží 2 JUFE kredity za předmět "Chinese economics and culture" (1 JUFE kredit je obvykle uznáván jako 1,5 ECTS),
  • datum letní školy může být upraveno, zatím se počítá s 12. - 24. 6. 2017,
  • cena je 1500 RMB na celý pobyt,
  • lze požádat o stipendium na částečnou úhradu cestovních nákladů,
  • studenti si sami musí hradit letenku a vízum, příp. pojištění,
  • vybraní studenti následně doloží i vyplněnou přihlášku ve formuláři JUFE (bude zaslána až po výběru kandidátů), kterou dále zpracuje OZS.

Podrobné informace najdete zde.