19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Moderátor České televize Daniel Stach absolvoval obor Mezinárodní obchod

fh-h-1409644552Daniel Stach se prosadil již během studií na Fakultě mezinárodních vztahů v Praze.

Po maturitě na českobudějovickém gymnáziu se Daniel Stach rozhodl studovat mezinárodní obchod. Již během studií v srpnu 2010 se stal moderátorem České televize v pořadu Hyde Park, od roku 2012 moderuje pořad Hyde Park Civilizace na ČT24. Od srpna 2014 se podílí také na moderování pořadu Studio 6 na ČT24.

Magisterské studium na FMV Stach úspěšně dokončil v roce 2013, o rok později dokončil také bakalářské studium Mediálních komunikací na Fakultě sociálních studií Univerzity Karlovy v Praze.

Mediální zkušenosti získal Daniel Stach také díky Akademii PR, kterou jako student FMV absolvoval v roce 2009 a kterou každoročně pořádá Asociace Public Relations Agentur ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze.

Daniel Stach má blízký vztah ke sportu, podílel se na organizaci Světového poháru 2010 a Mistrovství světa 2013 ve vodním slalomu v Praze – Troji, kde byl zodpovědný za externí komunikaci.

Zdroj a foto: http://www.danielstach.cz/