19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Michal Samek, personální manažer společnosti Royal Dutch Shell, absolvoval FMV

Michal Samek_fotoMichal Samek je personálním manažerem ve společnosti Shell. Od roku 2012 působí v Singapuru a je zodpovědný mimo jiné za lidské zdroje ve výrobních závodech v sedmi zemích jihovýchodní Asie. Během své kariéry působil Michal také v Nizozemí a Ománu.

Před vstupem do společnosti Shell pracoval Michal jako konzultant mezinárodní personálně poradenské společnosti Recruitment International.

Michal absolvoval magisterské studium oboru Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů. Zároveň získal magisterský titul v rámci programu CEMS, během kterého studoval na Stockholm School of Economics.

Michal je členem personální asociace Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Zdroj a foto: Michal Samek a linkedin.com