Letní fotosoutěž: FMV vyráží do světa

FMV vyráží do světaSemestr už se nachýlil ke konci, ale to neznamená, že máte na FMV zapomenout či snad že ona zapomene na vás. Chystáte se na cestu kolem světa, dovolenou v cizině nebo vás čeká zahraniční brigáda? Podělte se s námi o zážitky z vašich dobrodružných výprav a v září vás bude čekat další příjemné překvapení.

Podmínky účasti v soutěži:

• Být začínajícím/pokračujícím studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze v akademickém roce 2016/2017.
  • Pořídit fotografii v zahraničí a uvést přesné místo jejího pořízení.
  • Zveřejnit ji v období od 27. června 2016 do 18. září 2016 níže uvedeným způsobem.
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) či fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku.
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky.

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát fotku na svůj vlastní veřejný Instagram profil a přidat hashtagy #FMVnacestach a #fmvvse.
    V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete vaši fotografii také do zprávy na Facebooku.

Ceny pro výherce:

• 1. místo – poukaz na únikovou hru (neboli escape game) dle výběru pořadatelů pro 2-5 hráčů
  • 2. místo – poukaz do restaurace dle výběru pořadatelů v hodnotě 500 Kč
  • 3. místo – oficiální tričko Vysoké školy ekonomické v Praze

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které vybere první dvě místa, a studentský PR tým FMV, jenž zvolí soutěžní fotografii na třetím místě.
  • Všechny 3 vítězné fotografie včetně informací o umístění pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu a výherci budou následně kontaktováni pořadateli

Přejeme krásné léto, spoustu zážitků a co nejvíce načerpaných sil do dalšího roku studia! Těšíme se na vaše příspěvky a v září opět na shledanou.

Doplnění pravidel soutěže zde.