Jaké to je být vysokoškolákem? Stínování výuky na FMV pro zájemce o studium

clanekJaké to je být vysokoškolákem? Chodit na přednášky a cvičení, dát si oběd v Akademickém klubu a popovídat si s ostatními studenty? To všechno měli možnost zažít studenti, kteří se přihlásili na Stínování výuky na Fakultě mezinárodních vztahů. Skoro 40 středoškoláků v úterý 22. března usedlo do lavic vedle svých starších kolegů a nechali se okouzlit atmosférou vysoké školy. Další stínování se koná 19. dubna.

Jak účastníci Stínování výuky tuto akci hodnotí?

„Určitě v pořádání Stínování pokračujte i nadále, pro budoucí studenty je to skvělá příležitost dozvědět se víc o škole a poznat trochu blíže, jak to na ní skutečně funguje. Já osobně jsem si akci moc užil a přesvědčil jsem se, že FMV je směr, kterým bych se jednoznačně chtěl ubírat, za což vám moc děkuju.“

„Moc se mi líbil nápad s projektem Stínování výuky, jelikož jsem se ještě s něčím takovým na jiných vysokých školách nesetkala. Hodně mi to pomohlo se rozhodnout, jestli je to opravdu škola, kde bych chtěla studovat. Takže určitě doporučím i mým známým, kteří váhají, aby se na VŠE také podívali. :-)“

Chtěli byste také zažít jeden den v kůži vysokoškoláka? Pak neváhejte a přihlaste se na další termín Stínování výuky, které se koná v úterý 19. dubna, přihlásit se můžete zde.

Na jaký program se můžete těšit?

• návštěva přednášek a cvičení
  • diskuze se současnými studenty
  • prohlídka školy
  • oběd v Akademickém klubu
  • prostor pro Vaše dotazy

Více informací o Stínování výuky najdete zde.