Jak nastartovat kariéru v OECD

8.11.2016 14:30

logo-oecdMinisterstvo zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze a sekretariátem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) Vás zve na seminář JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OECD, který se bude konat v úterý 8. listopadu 2016 od 14,30 hod ve Vencovského aule. Po seminářích zaměřených na Skupinu světové banky nebo OSN se jedná o další unikátní možnost, jak získat informace o kariérních možnostech v prestižních mezinárodních organizacích.

JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OECD

Program OECD pro studenty a mladé profesionály

v úterý 8. listopadu 2016 od 14,30 hod ve Vencovského aule

Kurz je určen všem studentům bakalářských, magisterských i doktorských programů jakož i mladým vědeckým a pedagogickým pracovníkům Vysoké školy ekonomické v Praze a ostatních vysokých škol se zájmem o práci v OECD. Uskuteční se v angličtině a nebude tlumočen.

14:30 – 16:00:

• podrobné informace o programech "OECD Young Professionals" & "OECD Young Associates"
  • OECD: what we are - what we do - what makes us the OECD
  • How we recruit
  • 2016 OECD Young Professional Programme (MA/Ph.D. level) & 2016 OECD Young Associate Programme (bachelor level) : description - practical information
  • Other opportunities
  • Internship Programmes.

Účelem semináře je informovat o možnostech účastnit se výběrových řízení a ucházet se o zaměstnání v OECD, poskytnout užitečné kontakty, důležité praktické informace a zkušenosti při zapojení do těchto výběrových řízení.

Na semináři vystoupí:

• Pavel Rozsypal, velvyslanec a stálý představitel ČR při OECD
  • a odborníci ze sekce Human Resource Managament sekretariátu OECD.

Pozvánku naleznete zde.

Materiály ke stažení: