Investiční večery i na podzim na FMV

iwebPo letní přestávce se opět rozebíhá cyklus Investičních večerů. Během nich se můžete setkat s předními finančními odborníky a diskutovat o tématech, která vás zajímají.  Změnou oproti jarním setkáním je především to, že se Investiční večery konají většinou v pondělí, nikoli v úterý, a začátky se posouvají na 18.00.

Díky spolupráci Romana Chlupatého, Investičního webu a Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti se Investiční večery se konají na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra). Registrovat se na ně můžete zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Podzimní program Investičních večerů

22. září: Jak přenastavit portfolio na podzimní měsíce?

Hosté: Petr Beneš (Wood & Company), Miroslav Novák (AKCENTA)

29. září: Abeceda začínajícího investora (1. část)

Hosté: Aleš Tůma (Partners), Miloš Lang (ING Investment Management)

6. října: Abeceda začínajícího investora (2. část)

20. října: Abeceda začínajícího investora (3. část)

Série Investičních večerů "Abeceda začínajícího investora" vzniká v partnerství s ING Investment Management.

3. listopadu: Proč (ne)sázet na tržní roboty?

24. listopadu: Fed, ECB, ČNB: (Temné) síly, které hýbou světem

8. prosince: Portfolio na rok 2015: S čím příští rok zvítězíte?

logo-SKOK

Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.  Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.