Informační schůzka pro studenty o možnostech studia v zahraničí – 7. 12. 2016 od 16:15

7.12.2016 16:15

Study abroadOddělení zahraničních styků pořádá pro zájemce o studium v zahraničí informační schůzky, které se již tradičně konají v podzimních termínech. Schůzky jsou rozděleny do několika termínů, z nich každý je doporučen pro jednu ze šesti fakult VŠE. Schůzka určená primárně pro studenty FMV se uskuteční dne 7. 12. 2016 od 16:15 v posluchárně RB 101.

Pokud Vám tento termín časově nevyhovuje (např. kvůli školním povinnostem), můžete případně využít jiný, ač určený jiné fakultě. Prezentované informace se budou v zásadě shodovat.

Hlavním cílem těchto schůzek je vysvětlit studentům důležitost zahraničního výjezdu a poskytnout jim přehled informací o možnostech, které v tomto směru nabízí VŠE (jedním z důležitých témat jsou semestrální výměnné pobyty, ale informační schůzka není zaměřena výhradně na ně), i o možnostech, jež VŠE přímo nezprostředkovává, nicméně jsou studentům VŠE otevřeny.

Všechny termíny a další informace na stránce OZS zde.