Highered – Unikátní nabídka kariérních příležitostí pouze pro studenty FMV!

Členství v organizaci EFMD přináší pro Fakultu mezinárodních vztahů další výhody, tentokráte přímo zaměřené na její studenty. FMV se od začínajícího semestru jako první fakulta v ČR zapojuje do prestižní on-line platformy Highered, jež zprostředkovává studentům a absolventům nejlepších škol světa ty nejprestižnější pracovní nabídky, a to v rámci unikátní a uzavřené platformy.

Vstupem do tohoto systému získají studenti a absolventi FMV možnost najít prestižní stáže, trainee pozice a plnohodnotné pracovní nabídky od globálně působících firem. Významnou přidanou hodnotou je rovněž možnost absolvovat on-line sebehodnocení zaměřené na pracovní chování, numerické a verbální schopnosti či motivaci. Dodavatelem těchto testů je světový lídr v této oblasti, společnost cut-e. Veškeré testy jsou studentům FMV dostupné zdarma, stejně jako zbytek služeb v rámci portálu Highered.

Registrace do systému je velmi snadná. Na tomto odkazu stačí vložit Váš školní email (část před @vse.cz) a posléze potvrdit odkaz, který Vám na tento mail přijde. Tím je umožněno, že i absolventi FMV budou mít do systému přístup i po zrušení školního mailu, neboť ten po potvrzení odkazu bude nadále sloužit jenom jako uživatelské jméno.

Zbývá tedy jediný krok do světa unikátních možností, a to zaregistrovat se.