Fotosoutěž zkouškového období: FMV studuje

Po 13 týdnech semestru je tady opět zkouškové období. Každý jej ale tráví jinak. Učíte se nejčastěji doma? Utíkáte studovat do knihovny? Nebo rádi sedíte nad knihou s čajem ve své oblíbené kavárně?

Každá úspěšná zkouška si také zaslouží být po zásluze odměněna. Co potěší vás? Dopřejete si novou knížku, dobrý oběd, nebo výlet? Ať už je pro vás odměnou cokoliv, podělte se o to s ostatními! Stačí na sociální sítě přidat fotku, označit ji naším hashtagem nebo ji zaslat do zpráv a můžete soutěžit o zajímavé ceny!

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem soutěže
  • Zveřejnit ji v období  od 25. 12. 2017 do 3. 2. 2017  dle níže uvedeného způsobu
  • Být  followerem  fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

NEBO

• Nahrát ji na svůj vlastní instagramový profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě  #FMVstuduje a #fmvvse.

V případě, že máte na Instagramu soukromý profil, pošlete svoji fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.
Pokud označíte instagramový příspěvek, který bude obsahovat více fotek, do soutěže se započítá pouze první z nich.

Ceny pro výherce:

1. místo – Motivační diář Doller s pohyblivým začátkem
  2. místo – Kniha Konec prokrastinace
  3. místo – Poukázka do Neoluxoru v hodnotě 200,-

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí příspěvky na prvních dvou místech, a studentský PR tým FMV, jenž vybere soutěžícího na 3. místě
  • Všechny 3 vítězné fotografie pooté budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.

Celé znění pravidel soutěže zde.