FMV má nové merchandising předměty!

Dlouho připravovaný FMV merch je konečně tady. Nachystali jsme pro vás řadu fakultních předmětů, které vám jistě zpříjemní každodenní (nejen) studentský život. Který se vám líbí nejvíce? Chcete mít nové předměty co nejdříve doma? Prodej začíná již 1. vyučovací týden letního semestru v prodejně učebnic Ekopress ve Staré budově (naproti vrátnici). O nové předměty si můžete navíc i zahrát a získat je tak zcela zdarma! Jak na to? Třeba se zúčastnit Instagramové fotosoutěže FMV vzpomíná.

Jaké předměty na vás čekají?

Se sešity, učebnicemi nebo třeba tělocvikem vám jistě pomůže bavlněná taška se dvěma možnými potisky.

Nechce se vám nosit tašku v ruce? Sáhněte po přírodním bavlněném batůžku s moderním potiskem.

S beanie čepicí, na níž dominuje vyšívaný hashtag, vás ani tuhá zima neskolí!

Elegantní fakultní tričko s kapsičkou vpředu a nápisem vzadu potěší snad každého (nejen) studenta.

Pozn.: dodávka pánských triček je z technických důvodů opožděna. O dostupnosti vás budeme včas informovat.

Líbí se vám nové fakultní předměty? Sdílejte je s ostatními pod hashtagy #FMVmerch a #fmvvse.