FMV KVÍZ – Poměřte síly nejen se studenty, ale i s vyučujícími!

27.4.2016 18:00

Jste soutěkviz1živí? Rádi poznáváte nové lidi? Máte týmového ducha? A chtěli byste své znalosti zúročit jinak než u testů a zkoušek, zábavnější formou? Potom je tento kvíz právě pro vás!  Ukažte, co ve vás je, a se svým týmem vyhrajte FMV Kvíz!

Fakulta mezinárodních vztahů pro vás připravila FMV Kvíz - jedinečnou soutěž, která nejen prověří vaše vědomosti, ale hlavně vám umožní poznat nové spolužáky z různých ročníků i oborů. A to není vše! Součástí každého z týmů bude jeden z vyučujících působících na fakultě či přímo někdo z jejího vedení. Samozřejmě to nebude jen o vědomostech! Jde hlavně o to dobře se bavit, seznámit se s dalšími studenty a poznat lépe vyučující, které jste doteď znali jen zpoza katedry. Díky týmové spolupráci budou prolomeny bariéry a užijete si to!

Celou akcí, která se bude konat ve středu 27. dubna od 18 hodin v kavárně Deštník na VŠE, vás provede proděkan pro zahraniční vztahy a PR Radek Čajka. Účast potvrdili například děkan FMV Josef Taušer, vedoucí Katedry románských jazyků Dominika Kovářová či proděkan FMV pro pedagogickou činnost Pavel Hnát. Otázky budou tematicky rozděleny do několika bloků, které budou průběžně bodovány. Tři týmy s největším počtem bodů po třetím kole se utkají o vítězství v rozstřelu. Po ukončení soutěže bude následovat networking a raut.kviz2

Vzhledem k tomu, že účelem kvízu je seznámit se se spolužáky napříč obory i ročníky, budou účastníci vybráni tak, aby týmy byly co nejpestřejší. Kvíz díky tomu bude jedinečným zážitkem pro studenty i vyučující. Ohled tedy nebude brán jen na to, kdo se registroval dřív, ale i na studijní obor či ročník studia. Kvízu se může zúčastnit 45 studentů FMV!

Registrovat se můžete zde a to až do půlnoci 24. dubna. Registrace je závazná.

Těšíme se na vás 27. 4. v Deštníku!