Filmový FMV Kvíz již 11. dubna

11.4.2018 18:00

Poměřte své znalosti o filmech na dalším FMV Kvízu! Jste soutěživí? Máte v malíčku nejrůznější hlášky z filmů? Jste týmový hráč? Ukažte, co ve vás je a vyhrajte zajímavé ceny na filmovém FMV Kvízu.

Fakulta mezinárodních vztahů pro vás připravila FMV Kvíz - soutěž, která prověří nejen vaše vědomosti, ale hlavně vám umožní poznat nové spolužáky z různých ročníků i oborů. A to není vše! Součástí každého týmu bude jeden z vyučujících působících na fakultě či přímo někdo z jejího vedení.

Akce se bude konat ve středu 11. dubna od 18.00 v kavárně Deštník, v areálu na Žižkově. Celým večerem vás provede proděkan pro zahraniční vztahy a PR, pan Radek Čajka. Registrovat se můžete zde, a to až do půlnoci 8. dubna. Registrace je závazná!

Těšíme se na vás!