Dvě místa na letní škole v Šanghaji – Antai Global Summer Program 2017

FMV opět obdržela nabídku dvou míst na letní školu Antai Global Summer Program (2. - 21. 7. 2017), na Jiao Tong University v Šanghaji (Čína). Během třítýdenního programu v angličtině budou studenti absolvovat kurz Learning Business and Culture in China.

Studenti FMV budou osvobozeni od školného ve výši 2100 USD, avšak ponesou související náklady na ubytování ve výši 1580 USD (viz podrobněji přiložený program).

FMV nominuje dva vybrané studenty a jejich účast podpoří stipendiem 10 000,- Kč. O stipendium budou vybraní studenti žádat až po obdržení akceptačního dopisu, a to e-žádostí v InSISu.

Přihlášky (strukturovaný životopis a motivační dopis, obojí v angličtině) přijímáme do 15. 4. 2017, a to na adrese cas@vse.cz

Více informací najdete na oficiálních webových stránkách letní školy (www.summerschool.sjtu.edu.cn) a v tomto dokumentu.