Debata s ministrem zahraničních věcí ČR 18. 3. na VŠE

18.3.2015 18:00

jdiVe středu 18. března 2015 se od 18:00 v posluchárně RB 101 uskuteční debata s ministrem zahraničních věcí České republiky, kterou pořádá studentská organizace Junior Diplomat Initiative ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Pan Lubomír Zaorálek promluví na téma „Zhodnocení české zahraniční politiky za rok 2014“ a následovat bude moderovaná diskuze.

Není vám lhostejné současné dění ve světě a role České republiky v něm? Zajímá vás, jak se podařilo naplnit cíle české zahraniční politiky stanovené pro rok 2014? A jak hodnotí její milníky osoba v tématu nejpovolanější?

Pokud chcete znát odpovědi nejen na zmíněné otázky, přijměte naše pozvání na výjimečnou akci tohoto semestru – debatu s ministrem zahraničních věcí ČR, kterou pořádá JDI ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Pan Lubomír Zaorálek promluví na téma „Zhodnocení české zahraniční politiky za rok 2014“ a následovat bude moderovaná diskuze.

Vůbec první beseda s panem ministrem na půdě VŠE se uskuteční ve středu 18. března od 18:00 do 19:30 hodin v místnosti RB 101.

Z organizačních důvodů bude přístup do posluchárny umožněn od 17:35 hodin do naplnění kapacity nebo do 17:55 hodin.

Využijte jedinečnou příležitost debatovat s šéfem české diplomacie a nahlédněte tak do zákulisí tvorby zahraniční politiky. Na řadu přijdou témata jako vztah ČR k EU, zvyšující se význam ekonomické diplomacie, úspěšnost ČR na multilaterální úrovni či pojetí lidských práv s nástupem nové vlády a mnohá další. V neposlední řadě bude vyhrazen prostor klást vaše dotazy týkající se nejen uplynulého roku, ale i výhledu do budoucna.

Více na:

Web JDI: http://www.jdi-vse.cz/