18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Competitive Strategies in a Changing World – přednáška z cyklu Absolventské středy

12.11.2014 18:00

Přednáška

"Competitive Strategies in a Changing World"

se koná od 18,00 do 19,30 na místnosti RB 101.

Přednášející prof. Bublu Thakur-Weigold, ETH Zurich, Švýcarsko.

Bublu Thakur-Weigold

wefcz46Bublu Thakur-Weigold je odbornicí na difúzi inovací a přenos technologií. Působí na katedře logistického managementu Spolkové vysoké technické školy (ETH) v Curychu jako zástupkyně programového ředitele. Zodpovídá mimo jiné za programy Executive MBA v oboru řízení dodavatelských řetězců a humanitární logistiky ve spolupráci s Kühne Foundation. Je partnerem consultingové firmy e3 associates International, která pomáhá klientům k úspěchu inovací procesů. Pracovala v Hewlett-Packard v Německu jako konzultantka vnitřních dodavatelských řetězců, instruktorka a programová manažerka. Před tím se 10 let věnovala consultingu v IT a v řízení procesů, pracovala s mezinárodními klienty z různých oborů, od těžkého průmyslu až po distribuci zboží a telekomunikaci. Přednáší na mezinárodních konferencích a publikuje v odborných časopisech v anglickém a německém jazyce, včetně Industrial Engineer, Cutter IT Journal, Logistics Innovation a Io New Management. Přispěla kapitolou do knihy Myths and Reality of Supply Chain Management: Implications for Industry-University Relationships od vydavatelství Springer. Získala bakalářský titul v oboru Management na MIT a magisterský titul v oboru Mezinárodní logistika na Georgia Institute of Technology.

Více informací: http://absolventi.vse.cz/pripravujeme/absolventske-stredy/