13.4.2017 - Děkanský den

Absolventi FMV se prosazují také ve finančnictví (Ota Hlídek, Swiss Life Select)

hlidekOta Hlídek se řadí mezi úspěšné absolventy Fakulty mezinárodních vztahů, kteří se dokázali prosadit ve finančnictví.

Hlídek absolvoval FMV v roce 1999. Během studií se zúčastnil výměnného pobytu ve Velké Británii na University of Plymouth. Jako čerstvý absolvent byl vybrán do Leadership Development Programu společnost GE Money Bank. Jedná se o dvouletý program s šestiměsíčními rotacemi. Později zastával v GE Money Bank pozice Operations Re-engineering Manager a Contact Center X-sell Project Leader (Black Belt). Poté působil v konzultantských funkcích v ČSOB a v České spořitelně.

V roce 2012 Ota Hlídek nastoupil ve společnosti Swiss Life Select na pozici Senior Private Finance & Asset Manager. Od září 2014 pak Hlídek nově zastává funkci Premium Advisory.

Ota Hlídek je členem organizace Rotary International.

Zdroj: linkedin.com a plus.google.com.