Absolventi FMV se pravidelně zapojují do výuky – přednáška Vadima Horny ze společnosti Lasvit

Absolventi Fakulty mezinárodních vztahů se pravidelně vrací na půdu své alma mater a zapojují se do výuky odborných předmětů. Studentům předávají své zkušenosti z praxe, odborný nadhled, ale také inspiraci pro směřování budoucí kariéry.

V pondělí 8. prosince 2014 se tak v rámci předmětu 2SE533: Čínská ekonomika uskuteční přednáška absolventa FMV Ing. Vadima Horny (Sales Co-Director společnosti Lasvit) na téma „Lasvit na čínském trhu“. Více informací a pozvánku naleznete zde.

Pokud máte jako absolventi FMV zájem zapojit se do výuky, ať už formou jednorázové přednášky nebo na základě dlouhodobější spolupráce, nebo můžete stávajícím studentům nabídnout stáž ve vaší společnosti, kontaktujte prosím s vaší představou koordinátorku pro vztahy s absolventy FMV Kamilu Trojanovou – kamila.trojanova(zavináč)vse.cz.

Těšíme se na spolupráci!