19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Absolvent FMV Vadim Horna vytváří obchodní strategii společnosti Lasvit

Mid ResVadim Horna pracuje jako Sales Co-Director společnosti Lasvit, přední české sklářské a designérské společnosti s mezinárodní působností. Ve své funkci je zodpovědný za spoluvytváření obchodní strategie Lasvitu na trzích Blízkého východu, Asie, Austrálie a Afriky. Od roku 2008 žije v Dubaji, rok strávil také v Hongkongu.

Vadim se narodil v roce 1982 v Rakovníku. Vystudoval obory “Mezinárodní obchod” a  “Mezinárodní politika a diplomacie” s vedlejší specializací “Komerční jazyky” na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Během studia pracoval ve firmě Procter & Gamble. Do společnosti Lasvit nastoupil v roce 2008, kdy zakládal pobočku v Dubaji a poté působil na pozici výkonného ředitele pro Střední východ. Od roku 2013 byl zodpovědný také za pobočky v Hongkongu, Shanghaji a Singapuru.

Vadim je ženatý a má čtyřletou dceru. K jeho koníčkům patří dobré jídlo, tenis, lyžování a literatura.

Zdroj a foto: Lasvit.