Absolvent FMV Martin Záklasník vede marketing pro business segment společnosti T-Mobile

1673_0001Mezi úspěšné absolventy Fakulty mezinárodních vztahů se řadí Martin Záklasník, ředitel marketingu pro business segment společnosti T-Mobile.

Záklasník absolvoval magisterské studium na FMV. Po navazujících studiích na University of Economics and Business Administration ve Vídni se vrátil na Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde úspěšně završil doktorské studium. Během studií absolvoval také několik stáží v USA, Mexiku a v Rakousku. Pracovní zkušenosti získával Záklasník v zahraničí, a to především v sektoru telekomunikací. Mluví anglicky, německy, rusky a španělsky.

Od 1. července 2014 se stal novým ředitelem marketingu pro business segment společnosti T-Mobile.

Zdroj a foto: T-Mobile.