19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Absolvent FMV Martin Sedlacký působí ve vedení společnosti airBaltic

meBTMartin Sedlacký je členem výkonné rady a Chief Operations Officer airBaltic, dopravní společnosti, která ze své základny v lotyšské Rize obsluhuje 60 destinací v Evropě, Středním východě, Rusku a SNS.

Během své kariéry se Sedlacký zaměřil na problematiku restrukturalizací, a to včetně leteckých společností, ve střední a východní Evropě, Skandinávii, USA, Singapuru a Malajsii.

Před vstupem do společnosti airBaltic pracoval ve společnosti Boston Consulting Group (BCG).

Martin Sedlacký absolvoval bakalářské a magisterské studium v oboru Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů. Zároveň získal také magisterský titul v rámci programu CEMS, během kterého studoval na Helsinki School of Economics.

Zdroj a foto: Martin Sedlacký.