4 hodiny pro život na VŠE

V pondělí 23. dubna proběhne na VŠE ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů a s organizací Červený kříž kurz první pomoci s názvem „4 hodiny pro život“. Tento kurz je určen jak pro studenty Fakulty mezinárodních vztahů, tak pro vyučující na naší fakultě.

Čtyřhodinový kurz proběhne přímo na půdě VŠE v učebně RB104 od 17.00. Poplatek činí 400Kč za osobu. Na kurzu obdržíte brožuru s probíranou látkou a také potvrzení o absolvování kurzu.

Český Červený kříž je součástí Mezinárodního Červeného kříže. Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Kurz „4 hodiny pro život“ má omezenou kapacitu. Pro přihlašování využijte tento odkaz.

Neváhejte a přijďte se dozvědět nebo si jen oživit základní informace o první pomoci!

Těšíme se na Vás!