19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

25. května 2016 proběhla přednáška generálního ředitele České exportní banky v rámci konceptu Absolventských střed na VŠE

V rámci konceptu Absolventských střed na VŠE připadla dne 25. května 2016 řada na Fakultu mezinárodních vztahů. Pozvání k odborné přednášce přijal pan Ing. Karel Bureš, předseda představenstva a generální ředitel České exportní banky, a.s. Ve svém vystoupení se zaměřil na téma státní podpory vývozu v období ekonomického růstu a specifické poslání České exportní banky.

Přítomní hosté z řad absolventů, studentů i akademických pracovníků FMV byli nejprve seznámeni s profesními zkušenostmi pana Bureše a poté již v neformální atmosféře probíhala přednáška prokládaná odbornými dotazy z publika. Celkově je třeba akci, jejíž trvání se dostalo k téměř dvěma hodinám, hodnotit velmi pozitivně.

Další Absolventská středa pro FMV proběhne 26. října 2016, kdy bude hostem přednášky Ing. Martin Krafl.

sdr    mde