19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

20.4.2017: Tchajwanský večer

Centrum asijských studií při Fakultě mezinárodních vztahů (VŠE v Praze) pořádá v letním semestru 2016/17 další Asijské večery.

20. dubna 2017 vás zveme na Tchajwanský večer, na kterém opět vystoupí redaktor E15 a cestovatel, pan Tomáš Stingl.

O svých zkušenostech s životem na tomto ostrově pohovoří i Jakub Otčenášek, sinolog a odborný asistent na Katedře angličtiny (FMV, VŠE v Praze).

Tchaj-wanský večer se koná v místnosti RB 212, od 18:00 (na VŠE v Praze).

Vstup zdarma, registrace není nutná.

Aktualizace k programu najdete na FB stránkách události.

V rámci dalších Asijských večerů se pak 4. května můžete těšit i na Izraelský večer.

Záměrem Asijských večerů bylo seznámení studentů i širší veřejnosti s některými  kulturními, ekonomickými a politickými aspekty rozvoje vybraných zemí dynamického asijského regionu, a to ne formou standardních přednášek, ale spíše povídání nad fotkami, se zajímavými osobnostmi. K již proběhlým Asijským večerům viz ZDE.